Pierwszy zewnętrzny żłobek Baby Room zaplanowany dla parku w Żoliborzu

Słynny Warszawski park przy przedszkolu na Żoliborzu mógłby stać się domem dla pierwszego przedszkola miejskiego rady miejskiej.

Park przedszkola Baby Room został otwarty w 1883 roku i przyciąga setki tysięcy odwiedzających każdego roku .

Teraz park może gościć pierwszy żłobek na Żoliborzu tego rodzaju, łącząc tradycyjną opiekę nad dziećmi z rozszerzoną nauką na świeżym powietrzu.

Oczekuje się, że wnioski zostaną przedstawione władzom lokalnym przed końcem roku.

Placówka – przeznaczona dla dzieci w wieku od dwóch do pięciu lat – miałaby na celu „wzmocnienie rozwoju fizycznego, emocjonalnego i społecznego”.

Propozycje dotyczące przedszkola Duthie Park obejmują wyposażenie w przestrzeń wewnętrzną, aby umożliwić niekorzystne warunki pogodowe.

Współprzewodnicząca Rady Jenny Laing powiedziała: „Park Żoliborz został uznany za idealne miejsce do skupienia się na projekcie pilotażowym. W całym mieście istnieją dalsze możliwości wykorzystania wspaniałych terenów zielonych Warszawy w przyszłości, oferując więcej nowych i ekscytujących opcji rodzice i dzieci.

„Celem projektu outdoorowego jest wzmocnienie dobrobytu i zapewnienie warunków, które pozwolą osiągnąć lepsze wyniki dla najmłodszych dzieci w mieście, uznając, że z biegiem lat styl życia stał się bardziej siedzący, a tradycyjne korzyści środowiska zewnętrznego nie zawsze są maksymalizowane”.

Gimnastyka to inteligentny wybór dla lepszego rozwoju mózgu

Obecnie, dzięki wynalezieniu nowych urządzeń i gadżetów, dzieci przestały wychodzić z domów. Wolą grać w swoje gry wideo lub oglądać niektóre filmy na smartfonach. Prowadzi to do ADD lub nawet znanego jako zaburzenie deficytu uwagi, w którym dzieci mają problemy z koncentracją i są bardziej impulsywne. W ten sposób zobaczysz, że BabyroomGym.pl stało się bardzo popularne na Żoliborzu. Ostatnie badania wykazały, że gimnastyka pomaga dzieciom w lepszym rozwoju mózgu i koncentracji. W ten sposób znajdziesz wiele Centrów Nauki Gimnastyki w Warszawie . Rodzice również uznali, że lepszym rozwiązaniem jest utrzymywanie dzieci w zajęciach zewnętrznych i fizycznych poprzez gimnastykę.

Trzeba być bardzo uważnym i czujnym podczas wykonywania gimnastyki, dlatego trenuje dziecko do koncentracji, a następnie do działania. Bycie impulsywnym i gwałtowne działanie to coś, nad czym mogą kontrolować. Jakikolwiek rodzaj aktywności fizycznej wymaga, aby mózg pracował wydajniej. Nauczyciele i rodzice zrozumieli to, dlatego gimnastyka dla dzieci w Warszawie stała się jednym z powszechnych działań, w które zaangażowani są większość uczniów. właściwy sposób. Baby room gym w Warszawie uczy wszystkich tego w różnych prowadzonych tam działaniach.

Gimnastyka dla dzieci w Warszawieodbywa się na wysokim poziomie, ponieważ większość rodziców woli zająć się lepszą opcją, aby ich dzieci zajęły się zajęciami, które pomogą w rozwoju mózgu. Dzieci zaangażowane w aktywność fizyczną są znacznie mądrzejsze od tych, które są nieaktywne. Są bardziej aktywni i szybko reagują na zadania, które są im udzielane, niż ci studenci są bardziej zainteresowani grami wideo lub ich gadżetami. Wszyscy wiemy, że wymaga się od mózgów korzystania z gadżetów i gier wideo, ale proces myślenia jest ograniczony, dlatego reakcja na każde działanie jest wolniejsza niż w przypadku dzieci zaangażowanych w gimnastykę lub inne aktywności fizyczne.

W dzisiejszych czasach zajęcia gimnastyczne dla dzieci na Warszawskim Żoliborzu stały się koniecznością. Przekonasz się, że nawet szkoły zajmują się tymi zajęciami po zapoznaniu się z wynikami aktywnych i nieaktywnych uczniów. Istnieją również prywatne ośrodki zajmujące się szkoleniem dzieci w gimnastyce, dzięki czemu można przeprowadzić odpowiednie badania, aby znaleźć najlepsze centra nauki gimnastyki w Dubaju dla swojego dziecka. Musisz także dowiedzieć się, czy te centra komunikują się ze swoimi uczniami podczas szkolenia, ponieważ jest to istotna rola, którą instruktor musi zagrać podczas treningu dziecka.

Dowiedz się o najlepszych ośrodkach treningowych dla gimnastyki dziecięcej w Warszawie i zobacz, jakiego rodzaju szkolenia udzielają swoim uczniom. Po obejrzeniu wyników możesz zapisać swoje dzieci tam. To może być ekscytujący czas dla twoich dzieci, gdzie nie tylko uczą się wyostrzać swoje umiejętności, ale także zdobywać nowych przyjaciół. Ich zapał do nauki czegoś nowego wzrośnie i zawsze będą gotowi udać się do instytutu, aby spotkać się z przyjaciółmi i dowiedzieć się więcej. Nauczą się też cieszyć życiem poza szkołą.